Po zakupach

Jak i kiedy sprawdzić czy darowizna została naliczona?

Na Twoim koncie użytkownika w FaniMani darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zamówienia. Większość darowizn pojawia się na koncie użytkownika w ciągu 2 dni od zamówienia. Otrzymasz również email z informacją o naliczonych darowiznach. Raz w miesiącu wysyłamy również podsumowanie darowizn z miesiąca.

Aktywowałem darowiznę przed zakupami, zrobiłam/em zakupy, ale nie widzę darowizny. Co zrobić? 

Jeśli minęło już 7 dni od złożenia zamówienia, a darowizny nadal nie widać na Twoim koncie wyślij nam zgłoszenie korzystając z tego formularza. Takie zgłoszenie możesz wysłać nie później niż 21 dni od dnia zakupów. 

WAŻNE: Za obsługę darowizn od zakupów online odpowiada FaniMani.pl, dlatego ewentualne pytania i wątpliwości prosimy zgłaszać bezpośrednio do nas, a nie do sklepu.

Kiedy darowizna od moich zakupów trafi na konto bankowe organizacji?

Zakupy w internecie rządzą się swoimi prawami (chociażby min. 14 dni na zwrot) i ma to również wpływ na darowizny od zakupów. Gdy zrobisz zakupy darowizna będzie miała status Oczekująca – czekamy na potwierdzenie od sklepu (jeśli sklep ma np. 100 dni na zwrot to ten czas musi minąć). Następnie sklepy rozliczają się (poprzez agencję reklamową) z Fundacją FaniMani – wtedy darowizna przyjmuje status Gotowa do wypłaty. Fundacja FaniMani wypłaca darowizny na konta bankowe organizacji po zakończeniu każdego kwartału gdy organizacja ma zebrane min. 100 zł w darowiznach Gotowych do wypłaty (dlatego ważne jest zapraszanie znajomych, aby do organizacji trafiało więcej darowizn od zakupów).

Inne w kategorii Pierwsze kroki: