Jesteśmy, aby pomagać!

powrót do fanimani.pl
Twoje centrum pomocy / Dla użytkownika / Przypominajka / Bezpieczeństwo Przypominajki

Bezpieczeństwo Przypominajki

Przypominajka to rozszerzenia do Przeglądarki Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium.

Rozszerzenie przygotowane przez Fundację FaniMani ułatwia korzystanie z darowizn od zakupów online czyli serwisu fanimani.pl. Dzięki Przypominajce nie ma potrzeby wchodzić na fanimani.pl przed każdymi zakupami z darowizną – wystarczy kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ gdy komunikat pojawi się na stronie partnera.

Działanie tego rozszerzenia jest bardzo proste:

  • jeśli wejdziesz na stronę partnera FaniMani – zobaczysz informację o tym, że możesz Aktywować darowiznę od zakupów online
  • gdy szukasz produktu w wyszukiwarce Google Przypominajka automatycznie oznacza sklepy, które są partnerami FaniMani
  • w momencie gdy Aktywujesz darowiznę i wrócisz na stronę partnera – Przypominajka wyświetli niewielki komunikat potwierdzający, że darowizn jest aktywna.

Aby realizować te funkcje Przypominajka potrzebuje uprawnień do odczytania adresu strony oraz do treści wyników wyszukiwania Google.

Przypominajka potrzebuje uprawnień „Odczyt i zmiana wszystkich Twoich danych na otwieranych stronach” z dwóch powodów:

  • aby porównać adres odwiedzonej strony z listą partnerów fanimani (np. czy booking.com jest na aktualnej liście partnerów FaniMani)
  • aby na odwiedzonej stronie wyświetlić komunikat AKTYWUJ DAROWIZNĘ (w tym celu rozszerzenie wstawia kod HTML do wyświetlanej strony, który to kod powoduje właśnie wyświetlenie komunikatu Aktywuj Darowiznę)

Poza statystyką użycia Przypominajki (Google Analytics) Przypominajka nie pobiera, ani nie wysyła żadnych danych z przeglądarki użytkownika.

Najczęstsze pytania